Павло Дзюблик відстоював інтереси Житомирщини на зустрічі з делегацією Португальської Республіки

5 березня 2015 року створено депутатську групу Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Португальською Республікою. До її складу увійшло 11 парламентарів – представників Фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Фракції Політичної партії «Народний фронт», Фракції Радикальної партії Олега Ляшка. Керівник групи – народний депутат України Павло Дзюблик.

(http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/mpz2/organizations.dep_group_members?grp=264)

Павло Дзюблик відстоював інтереси Житомирщини на зустрічі з делегацією Португальської Республіки

22 квітня відбулася зустріч депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Португальською Республікою  з делегацією Португальської Республіки.

Під час спілкування з колегами з Португалії керівник депутатської групи Павло Дзюблик наголосив, що українські парламентарі, реалізуючи бажання українського народу про входження до європейської спільноти, готові постійно співпрацювати з парламентарями та Урядом Португальської Республіки.

«Для нас є надзвичайно важливим ваше сприяння в процесі інтеграції України в європейські структури. Розраховуємо також на підтримку в об’єктивному висвітленні війни на сході нашої держави та анексії Криму у європейських засобах масової інформації. Не менш актуальним для нас є питання створення належної законодавчої бази для соціального захисту українців, які працюють і проживають в Португальській Республіці, а також встановлення безвізового режиму між нашими країнами, обміну досвідом у різних сферах діяльності»,- сказав Павло Дзюблик.

Не оминув народний депутат і питання, які є важливими для Житомирщини. Зокрема, закликав членів делегації до співпраці  в лісопереробній, каменеобробній галузях, сільському господарстві тощо.

В свою чергу іноземці відзначили готовність українських парламентарів до співпраці. Наголосили, що інвестиції  вже працюють на Рівненщині у фармацевтичній сфері, водночас розглядається  можливість поглибити співпрацю та реалізовувати інші прогресивні проекти в Україні так, як це відбувається в Польщі. Для цього у Парламенті Португальської Республіки створено групу за дружні зв’язки з Україною. В планах делегації –  відвідати Маріуполь, щоб засвідчити свою підтримку українському народу в складний час. Даний візит буде відображено у засобах масової інформації Португальської Республіки, з метою інформування суспільства про реальну ситуацію в дружній Україні.

040711

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
8 100_1507 100_1508 100_1528
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930