![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Популярна телепрограма “Вечірні зустрічі з Анжелікою Нестерчук” вийде в новому форматі. Вже цієї неділі о 20.00 з повтором у вівторок о 17.00 глядачі дізнаються всю правду про осінні вибори до місцевих рад та зокрема нове виборче законодавство.
Автор та ведуча програми заслужений журналіст України Анжеліка Нестерчук запросила в першу програму в новому форматі народного депутата України Павла Дзюблика та першого заступника Житомирського міського голови Сергія Сухомлина. В якості експертів у програмі взяли участь політолог Володимир Піньковський та громадський діяч Юрій Мойсеєв.
Тож вмикайте телевізор у неділю, 23 серпня, о 20.00 та у вівторок, 25 серпня, о 17.00. Також програму “Вечірні зустрічі з Анжелікою Нестерчук” можна дивитися онлайн на сайті телеканалу “Житомир” http://www.