![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
За два роки держава виділила 250 тисяч гривень на закупівлю квадроциклів для Черняхівської станції юних техніків. Це було зроблено за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика, адже виховання молоді – один із пріоритетних напрямків роботи народного обранця та його команди.
Понад шістдесят гуртківців-картингістів та квадроциклістів зростають справжніми чоловіками, які вже зараз на «ти» з технікою. Роблять це під керівництвом свого наставника Валентина Фещука. До того ж вони справжні джентльмени, адже охоче катають на поїздах із санчат, причепивши їх до квадроциклів, молодших друзів, багато з яких згодом теж стануть гуртківцями.
Фото Олександра Осадчука.