![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Нещодавно кандидат на посаду Вільського сільського голови Вільської ОТГ Петро Бєлий та кандидат у депутати Вільської сільської ради Вільської ОТГ від Івановичів та Окілка Валерій Карпов зустрілися із жителями цього села.
На зустріч із ними прийшли люди активні й допитливі, тому, не криючись, розповідали про проблеми своїх населених пунктів. Усі разом накреслили шляхи іх вирішення.
Зокрема вели мову про те, що в криницях обійсть села Івановичі зовсім мало води. Петро Віталійович розповів, що така сама проблема й у Ксаверівці та Крученці і що вирішують її там шляхом копання громадських криниць. Домовилися, що така сама криниця буде викопана в Івановичах за сприяння Петра Бєлого.
Жителі ж Окілка вели мову про відсутність вікон в реорганізованій (закритій) Окілківській початковій школі, про необхідність добудови вуличного освітлення в селі.
Жителі обох сіл говорили про необхідність підсипання й грейдерування доріг, а також необхідність ремонту дороги «Новопіль-Окілок-Колонія Івановичі» (по маршруту автобуса «Житомир- Колонія Івановичі»).
Дійшли спільної згоди, що все це можна зробити вже силами керівництва Вільської ОТГ, яке скоро оберуть, і висловили довіру та підтримку Петру Бєлому й Валерію Карпову на Перших виборах у Вільській об’єднаній територіальній громаді.