![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Черняхівці продовжують допомагати нашим воїнам на Донбасі. Цього разу Петро Крисюк та Юрій Рябченюк передали волонтерам готову маскувальну сітку загальною площею 15 на 5 метрів.
Волонтери відвезуть її бійцям-землякам на схід України.
Черняхівські волонтери повідомляють, що в районі стартувала акція зі збору та висушування листків смородини й малини для вітамінних чаїв воїнам. Просять приносити до офісу волонтерів у приміщенні райдержадміністрації висушене й подрібнене листя в паперовій, а не в поліетиленовій упаковці.