Під час зустрічі обговорили перспективи подальшого утворення об’єднаних територіальних громад на території Черняхівського району

24 квітня 2017 року відбулася зустріч голови райдержадміністрації Павла Ігнатенка та голови районної ради Івана Бовсунівського  з народним депутатом України Павлом Дзюбликом, депутатами Житомирської обласної ради Андрієм Руденьким, Григорієм Сташенком, Наталією Рибак,  Олександром Чорноморцем.

В ході зустрічі обговорено хід  виконання в районі Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Розпорядження КМУ «Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», Постанови КМУ «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року» та перспективи подальшого утворення  об’єднаних територіальних громад на території району.

В 2015-2016 роках в районі утворено Високівську та Вільську об’єднанні територіальні громади. В даний час проходить  обговорення питання щодо об’єднання сільських та селищних рад району в одну  об’єднану територіальну громаду, яке  ініціювала  Черняхівська селищна рада.

Проаналізувавши проведені розрахунки фінансової спроможності сільських та селищних рад району,учасники зустрічі висловили свою позицію з даного питання.На їх  думку,об’єднання в одну Черняхівську територіальну громаду дозволить зберегти уже існуючу медичну, освітню інфраструктуру та об’єкти комунальної власності, що розміщені  на території району, максимально наблизити медичні, освітні та соціальні послуги до споживачів, а в подальшому дасть можливість ефективно використовуватикошти, які надходитимуть до бюджету об’єднаної територіальної громади на спрямовувати їх на  розвиток громади.

Малочисельні громади не будуть спроможні надавати своїм  мешканцям,насамперед, кваліфікованих послуг з охорони здоров’я, соціальних потреб  та якісної освіти, вирішувати  проблеми забезпечення даних галузей кваліфікованими кадрами.

Присутні на зустрічі очільники району , народний депутат України та депутати обласної ради переконані, що майбутнє  є у  великих, фінансово спроможних об’єднаних територіальних громад.

http://chernyakhiv-rda.gov.ua/

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

2 коментарі to “Під час зустрічі обговорили перспективи подальшого утворення об’єднаних територіальних громад на території Черняхівського району”

  • Юрій Малашевич says:

    Зустріч зустрічю. Який результат всього цього?

  • Гость says:

    Освітня інфраструктура за часів “царювання” Пана Сташенка була розвалена повністю окремі , звичайно , Селянщинського спортивного.ліцею. І всі прекрасно знають чому …….Наприклад, у Черняхівському районі – Корчінецкая, Малогорбашівська, Щеніївська, Очеретянська і в 2016році Великогорбашівська школи були закриті і реорганізовані не тільки з порушенням Закону України “Про загальну середню освіту”, а й Закону “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі тільки одного наказу начальника районного відділу освіти, без рішень сесії сільських та районних рад. Так що варто подумати чи потрібно району таке керівництво в сфері освіти!!!

Залишити коментар

Gallery
4 6 32 dsc_0195
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930