![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Минулої суботи черняхівські футболісти вели спортивні баталії в на Малинщині: грали з командою «Будівельник» селища Гранітне – однією із найсильніших в області.
Програли з рахунком: 1-0. Директор ФК «Технічний ліцей» Святослав Середюк зазначає: «Не вистачало домашньої підтримки, а в цілому гра була гарною. Тож у наших хлопців є всі шанси на перемогу на рідному полі».
Наші футболісти прийматимуть команду «Будівельник» у суботу, 23 квітня, на Черняхівському стадіоні «Колос». Початок гри – о 14.00. Підтримаймо земляків.
Тренер ФК «Технічний ліцей» – Петро Крисюк, капітан – Анатолій Стецюк. Фінансову підтримку команді надають народний депутат України Павло Дзюблик та директор ТОВ «Сі Ен Ай Україна» Сергій Григорчук.