![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Однією з найбільших проблем суспільства є запобігання насильства в сім’ї. З початку поточного року працівниками Черняхівського відділення поліції складено 65 адміністративних протоколів за статтею 173-2 (насильство в сім’ї) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Побутове насильство існує у всіх без винятку соціальних групах, з ним стикаються незалежно від рівня доходів, освіти чи статусу в суспільстві. Законодавством України передбачено ряд заходів спеціального та соціального характеру, направлених для усунення причин і умов здійснення насильства. Тому з метою протидії всім формам насильства та забезпечення прав людини у період з 24 травня по 07 червня 2017 року на території Черняхівського району проводитимуться профілактичні заходи під умовною назвою “Побут”.
Черняхівське відділення поліції