![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Завідувачка сектору метеорологічних прогнозів Житомирського обласного центру з гідрометеорології Іраїда Єленевська розповідає про погожу на Житомирщині в найближчі дні.
«Дощові фронти, які нас турбували останні кілька днів, поступово відійшли на схід. Зараз буде тимчасове затишшя. Вночі 2 грудня можливий дощ і мокрий сніг. Температура знизиться. Вночі буде близько нуля морозу, вдень – 0 … + 2. Третього і четвертого грудня відбудуться зміни погоди, оскільки в Україну переміститься активний південний циклон із Середземного моря. Третього грудня очікується невеликий мокрий сніг, температура протягом дня близько нуля. 4 грудня – ускладнення погодних умов, особливо вночі. Вночі передбачається помірний мокрий сніг, який перейде в сухий сніг, на дорогах утвориться ожеледиця. Вітер буде західного напрямку, і температура: вночі слабкий мороз, і вдень слабке тепло, коливання близько нуля », – сказала синоптик.