Невдала спроба Сергія Поліщука перейменувати газету «Нове життя» на «Черняхівщину»

Як ви човен назовете, так він вам і попливе? Саме в цьому, певне, був переконаний голова райдержадміністрації Сергій Поліщук, раптом вирішивши перейменувати газету «Нове життя» на «Черняхівщину». І це напередодні 50-річчя нинішньої назви районного засобу масової інформації! (Колись районка іменувалася «Комунар Черняхівщини»).

Гарне ставлення до традицій? Чи не так?
Ідея перейменування газети стала логічним продовженням цькування її редактора Станіслава Бездітка на щотижневих апаратних нарадах у голови райдержадміністрації самим головою, котрий переконаний, що газета погана, нецікава, некольорова, малотиражна в порівнянні з «Житомирщиною» (між іншим, часто передплачуваною за наказом згори), містить не ті анекдоти, не розповідає детально читачам про депутатів райради та сільських і селищних голів («Нове життя» як збірник житія святих – кому це треба?), містить передруки з інтернету: рецепти страв, поради господарям і господаркам, різні цікавинки (не все ж проекти регуляторних актів читати).
Напередодні сесії райради відбулося засідання її бюджетної комісії, де Сергій Поліщук і виступив з ініціативою цього перейменування, принагідно зазначивши, що газета, усупереч своєму ж статутові, висвітлює позицію лише однієї партії (читай – Народної, яку в районі очолює Віктор Гуменюк, котрий і прилаштував на посаду редактора Станіслава Бездітка). Тому її треба перейменувати і зробити кольоровою. (Правда, логічно?). І вже на сесії поставили питання про перейменування цього засобу масової інформації. Обговорення питання було активним, і переміг (як це не дивно) здоровий глузд: лише 8 чи 9 чоловік підтримали дивну ідею перейменування газети.
Що ж до якості газети «Нове життя», то тут справді треба поговорити за круглим столом за участю її засновників, трудового колективу і представників громадськості. Швидше за все недоліки цього друкованого ЗМІ викликані зовсім не його назвою та кольором.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, середнє: 4,60 з 5)
Завантаження...

3 коментарі to “Невдала спроба Сергія Поліщука перейменувати газету «Нове життя» на «Черняхівщину»”

  • Dobryy says:

    РегиАналов на кол!!!

  • jjj says:

    А мені здається, що С. П. Поліщук правий щодо нецікавості нашої районної газети. що там читати: хто помер, кого вітають? а якби ще не писали лікарі чи які інші спеціалісти замітки, то взагалі у газеті нічого б було читати…

  • Autogen says:

    ну так ви возмить и напишить шось….чи предложить им якись теми я думаю там працюють розумни люды и вони вас пидтримають….вы тильки критикуваты умиеете а зробыть шо вы зробыли ничего…а отак просто теревенити кожен може…..

Залишити коментар

Gallery
2 6 11 23
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930