![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Шановні жителі Черняхівщини, з метою попередження та припинення правопорушень, пов’язаних з незаконним збиранням, перевезенням та реалізацією рідкісних рослин протягом березня по 30 травня поточного року проводитиметься щорічна операція під умовною назвою «Первоцвіт-2016» .
Вкотре нагадуємо, що за незаконний збір та продаж первоцвітів передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафних санкцій у розмірі понад 500 гривень. При складанні протоколу про адміністративне правопорушення рослини конфісковуються.
Сподіваємося на вашу екологічну культуру, підтримку та розуміння важливості збереження рідкісних ранньоквітучих рослин.