![3 3](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_3.jpg)
![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![33 33](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08852.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
11 лютого до Бердичівського відділу поліції надійшло повідомлення від представника громадської організації про виявлення у районному центрі білбордів двох кандидатів без відповідних вихідних даних.Зазначені агітаційні матеріали були розташовані на одній з вулиць м. Бердичева та на об’їзній дорозі поблизу райцентра.
Повідомлення було належним чином зареєстровано та розпочато відповідну перевірку.
Загалом станом на ранок 12 лютого поліцією Житомирщини зареєстровано 31 повідомлення, пов’язане з імовірними порушеннями виборчого законодавства. У результаті проведених перевірок у 9 випадках складено адміністративні матеріали за ст. 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП, ще у 3 – відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальні провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 296 (Хуліганство) ККУ.
https://www.npu.gov.ua/