![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Коли приходить літо, ми не завжди звертаємо увагу на сміття на пляжах, де відпочивають люди. Кожного дня кількість цього сміття зростає.
Черняхівці якось нарікали, що нема куди його викидати – біля ставка й кар’єрів встановили сміттєві баки. Але ситуація не змінилася: відвідувачі пляжів не припинили смітити. Чому? Уся проблема в людях? Вони не культурні, не хочуть дбати про довкілля. Зате хочуть до Європейського Союзу. Але ж туди поросят не беруть.
Черняхівці, не смітіть!
Валерія Лєвандовська