![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
9 листопада відзначаємо Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це свято тих, хто з давніх-давен несе нам найкращі цінності, надбані людством: музику, пісню, танець, малюнок….
Це, беззаперечно, колосальна робота, яка потребує чималих зусиль та підтримки. На жаль, у такий складний час українська культура перебуває в складних умовах,та, незважаючи на це, всі її працівники піднімають її на достойний рівень.
З нагоди свята працівники Черняхівського будинку культури та зав клуби, директори сільських будинків культури відвідали Малин та його визначні місця. Місто зустріло їх першим снігом. Зокрема побували в музеї Миклухо-Маклая, де ознайомились із життям і діяльністю видатного вченого . Також відвідали музей Ніни Сосніної – керівника комсомольського антифашистського підпілля в Малині.
Черняхівці з захватом слухали історію життя хороброї жінки, яка ціною свого життя врятувала земляків.
Користуючись нагодою, працівники культури відвідали чоловічий і жіночий монастирі в Кип’ячому. Присутніх вразила неймовірна краса святих місць.
Тому вони покидали Малин з неймовірними враженнями .
Поїздка відбулася за рахунок Черняхівської районної профспілки працівників культури.