![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Представники «Народного фронту» взяли участь у заходах на Михайлівській площі Києва із вшанування пам’яті загиблих українських героїв під Іловайськом. «Ми сумуємо за тими, хто загинув три роки тому», – сказав перший заступник керівника фракції «Народний фронт», учасник АТО Андрій Тетерук. «Ми з хлопцями пом’янули наших загиблих побра- тимів і робитимемо все, щоб їхня смерть не була марною», – наголосив він. Андрій Тетерук підкреслив, що 29 серпня має стати Днем пам’яті загиблих героїв.