![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Небагато хто знає, що в Черняхові, в кінці Червоноармійської (№117), на ставочку в приватному обійсті Олександра Коменданта ось уже два роки живуть лебеді. Їх шестеро: двоє дорослих і четверо вже великих пташенят. Доглядає за ними Олександр із родиною.
У посуху у водоймі значно поменшало води – і господар почистив її, щоб зробити глибшою. Виникли проблеми і з харчуванням лебедів: привчені до хліба, вони не хочуть їсти ні зерна, ні товчі. Тож щоденні витрати на придбання хліба для птахів зростають. Тому опікуватися ними повинна більша кількість людей.
Особлива надія – на юних природолюбів. Чому б не сісти на велосипеди, не поїхати в кінець Червоноармійської і не погодувати птахів? А заодно й помилуватися лебедями. Тим більше, що господар обійстя Олександр Комендант радий прийняти невеликі екскурсії. Але просить заздалегідь телефонувати йому і домовлятися про відвідини: 0980500655.