Професіографічна екскурсія старшокласників Вільської загальносвітньої школи у Черняхівському НВК

28 лютого Черняхівським районним військовим комісаріатом спільно з районним центром зайнятості було проведено професіографічну екскурсію з учнями старших класів Вільської ЗОШ І –ІІІ ступенів.

В начальному класі військового комісаріату учні переглянули два відеофільми про воїнів АТО Черняхівщини.
Старшокласників ознайомили з стендами на яких висвітлено фотографії військовослужбовців, які нагороджені державними нагородами за участь в АТО(орденами«За мужність» 3-го ступеня та медалями «Захисник Вітчизни»).
Заступник військового комісара- начальник відділення комплектування майор Сидорчук В.В., ознайомив присутніх з порядком проведення приписки до призовної дільниці військового комісаріату, призовом на строкову військову службу та службу за контрактом до лав Збройних Сил України, відбором кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів.
Державний службовець Никончук Н.В.(відділення командування), ознайомила учнів з правовим та соціальним захистом військовослужбовців та членів їх сімей.
Старший лейтенант Войтович І.К.( відділення офіцерів запасу і кадрів), ознайомив старшокласників із порядком призову офіцерів запасу на строкову військову службу.
У мобілізаційному відділені заступник військового комісара – начальник мобілізаційного відділення старший лейтенант Ночевчук С.В. ознайомив учнів з проходженням військовозобов’язаними служби у військовому резерві.
У відділенні військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу майор Нестерчук С.В. ознайомив присутніх з постановкою, зняттям та веденням військового обліку.
Заступник військового комісара з територіальної оборони підполковник Варивода О.В. проводив ознайомлення школярів з навчальною військовою зброєю: автоматом Калашникова , гранатами Ф-1, РГД-5. Військовослужбовці РВК ознайомили учнів з тактико – технічними характеристиками сучасної зброї, провели практичну розборку та зборку автомата, заряджання, розряджання магазину.
В процесі екскурсії учні з цікавістю та задоволенням слухали розповіді військовослужбовців військового комісаріату про участь в АТО та задавали безліч питань на військову тематику.

Військовий комісар 
Черняхівського районного військового комісаріату
підполковник В.А.ІВАНИЦЬКИЙ

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
30 dsc09698 100_1617
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031