При Черняхівській райдержадміністрації формують громадську раду і запрошують до неї представників інститутів громадянського суспільства

Запрошують представників  громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їхніх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України. Для підготовки установчих зборів громадської ради утворено ініціативну групу. 

9 червня в малій залі районної ради відбулося її засідання. На засіданні були присутні члени ініціативної групи: Бутрик М.С.,  Гербеда О.В., Долженко І.І., Жовтовський Л.Є., Іщенко М.А. , Коритко Ю. В., Ченков М. М.

У роботі засідання взяв участь Жилінський М.І. – керівник виконавчого апарату Черняхівської районної ради .

Відповідальною особою за організацію та проведення установчих зборів визначено Долженка І.І. – представника Черняхівської районної організації ветеранів.

Для участі в установчих зборах,  які відбудуться 05 серпня 2016 року (про час та місце проведення буде повідомлено додатково), до ініціативної групи потрібно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

 • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (при наявності);
 • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
 • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
 • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Документи для участі  в установчих зборах просять подавати до 25 липня 2016 року включно  за адресою: смт.Черняхів, майдан Рад 1, кабінет №5, щоденно  (крім суботи та неділі) з 8 до 12 години.

Контактна особа – Долженко Іван Іванович,  телефон 4-21-14

 За матеріалами офіційного веб-сайту Черняхівської РДА   http://chernyakhiv-rda.gov.ua/2016/06/10/до-уваги-представників-інститутів-гр/

41775181

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження...

9 коментарів to “При Черняхівській райдержадміністрації формують громадську раду і запрошують до неї представників інститутів громадянського суспільства”

 • Андрій says:

  Напишіть в коментарях, хто знає,яку громадську організацію представляє в цій ініціативній групі шановний Ченков Михайло Миколєвич?

  • Катерина says:

   Він очолює Блок Петра Порошенка в районі. Члени ініціативної групи Жовтовський і Жилінський теж у цьому блоці.

 • shaman says:

  Дуже, дуже вибачаюся за свою думку у черняхівців, але таких ЗЛОДІЇВ як Михайло Миколаєвич Ченков ще ніколи не знала Черняхівська земля. Про це знає вся районна влада, але їй десятиліттям прививали підхолуйство і це в крові цієї влади.

 • shaman says:

  Наталя Миколаївна! Дуже Вас прошу пропустіть мій коментар. Я ж кажу правду про яку всі знають.

 • Юрій Малашевич says:

  Кількість членів ініціативної групи може бути довільною. Але, важливо урахувати, що ініціативна група є суто робочим органом, який має підготувати установчі збори. Зокрема: визначити дату, час, місце, порядок їх проведення; розробити форму заяви та порядок подання відповідних документів для участі в установчих зборах, підготувати відповідні інформаційні повідомлення. Також саме ініціативна група повинна організувати прийом заяв та документів від представників інститутів громадянського суспільства, провести детальний аналіз документів, отриманих від інститутів громадянського суспільства, на предмет відповідності вимогам, визначеним Типовим положенням про громадську раду та визначити (у разі наявності) інститути громадянського суспільства, документи яких не відповідають вимогам Типового положення, й завчасно поінформувати їх про недопущення до зборів з обґрунтуванням причин. Ініціативна група складає список учасників установчих зборів, готує бюлетень для рейтингового голосування та порядок проведення установчих зборів. Але в мене виникло питання чому, сама ініціативана група була сформована без попереднього обговорення та оголошення. Тобто вже є процедурне упередження вищезазаначеної політичної сили, яка почала вже показує ознаки узурпування.

 • Правдивий says:

  Вся ця мишинна возня звязана з тим шоб Жилинский став замом в голови РДА. А Ченков буде головою громадськой ради, або тоже замом, куди вообще люди дивляться, чого голову рда призначали без громадського обговорення.

 • Ганна Іванівна says:

  Добрий вечір,Скажіть будь-ласка хто це …… молдавське пускає до влади.
  Ви що нерозумієте хто це такий.
  Ченков м.м. будучи головою Черняхівської РДА всі карьєри гранітні в Черняхівському районі продав за безцін. Одним словом пограбував весь Черняхівський район.
  А в загалі його негайно потрібно вигнати з Житомирської області. а будинок який біля церкви потрібно забрати та поселити тиду багатодітну сімью.
  У нас є дуже багато цікавого ….про ті часи помаранчевої революції.

 • Chegevarawatchingyou says:

  коли вже нарешті в Черняхові з’явиться справжня керівна ланка, а не купка перебіжчиків, перемогофобів та зрадофілів з апетитами наче у київських слуг народу..

 • Fate says:

  Як завжди “дєльожка” крісел…тим паче між такими людьми…соромно..що краіна хоче змінюватися,а люди ні.Тим паче,що ми знаємо,хто і за що,а головне скільки вкрав,а потім проходить час і зустрічаємо з фразочкою “Ласкаво просимо,беріть ще!!!”гнати в шию таких хитрих і жаднючих до влади та грошей людей!

Залишити коментар

Gallery
11 27 35 100_1565
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930