![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![29 29](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08362.jpg)
![34 34](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc075191.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Просив не фотографувати і не писати про це в ЗМІ. Але вибачте, Костянтине Борисовичу, таки пишемо. Без жодної іншої мети, окрім як сказати читачам, що далеко не всі традиційно переховуються від мобілізації. Є й такі, котрі йдуть боронити Україну, прийнявши виважене рішення давно і свідомо.
Так само зробила і черняхівська медсестра Наталія Огійчук, яку прийшли проводжати колеги й родичі. Так само зробили й молоді хлопці з Черняхова, Високого й Видибора.
Спочатку всі вони проходитимуть підготовку в навчальних центрах, а потім – у військові частини й госпіталі.
Нехай береже їх Бог.