Родина Максима Рослика просить про допомогу

Звичайна застуда – ускладнення – неправильне лікування – глухота. Життя розділилося на “до” та “після”. Допоможіть трирічній дитині знову відчути мелодійний світ звуків.

B6VaG21RFn8

Допоможіть  знову  порадувати  рідних  ніжним «мама», кумедним “ба-ба”  та чоловічим  “тато ”. Усі ці слова вже вимовляв Максим Рослик, але зараз дитина чує лише тишу, а мама – малорозбірливі звуки: слух забрав із собою і зачатки мовлення.

Максимчик  народився абсолютно здоровим хлопчиком. Але в дворічному віці перехворів на ангіну на запалення  легень. Вірогідно, що це спричинило погіршення слуху – Максим перестав чути. Лікарі діагностували  двосторонню хронічну сенсоневральну  глухоту 4 ступеню.

На обстеження  і слуховий апарат (а це 13 тисяч гривень) збирали гроші всією родиною. Але до пристрою  Максим ніяк не може звикнути, весь час знімає його. Через апарат може почути тільки шуми, але не розрізняє голосів.

Максимчика оглянули місцеві і столичні лікарі. За їхніми словами, хлопчик втратив 90% слуху і цей процес триває далі. Єдине, що може врятувати дитину – вживлення  апарата, який стимулює слуховий нерв електричними імпульсами.

Вартість імпланту  – 645 тисяч гривень. У родини таких коштів немає. Тому вони звертаються по допомогу до всіх небайдужих людей.

Зараз хлопчик знаходиться в Києві. Він разом із мамою проходить терапію, займається з фахівцями і з оптимізмом дивиться в майбутнє.

Частина коштів уже зібрана, а саме 200 тисяч гривень, залишилося зібрати   445 тисяч гривень. Тому вся  надія на небайдужих людей. На жаль, іншої надії немає. Операцію потрібно провести у найближчі півроку, оскільки після досягнення дитиною 4- річного віку шансів навчити її говорити майже немає. Тому родина  сподівається на людські небайдужість і чуйність.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку: 4149 4978 4184 0814

Отримувач: Альона Рослик

Номер телефона матері Максима: 097 12 35 423

Не будьмо байдужі до чужої біди!!!!

fusR-926PLk tFMkU_L8sOc

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

1 коментар to “Родина Максима Рослика просить про допомогу”

 • Dantshik says:

  Шалом!
  Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
  Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!
  Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
  Тому що диявол – нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
  Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!
  І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!
  І закликаючи Ім’я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров’я і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
  (Матф.5: 4)
  Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!
  У Тебе всі часи і терміни!
  Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Залишити коментар

Gallery
32 35 img_6080 100_1023
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031