![3 3](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_3.jpg)
![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![33 33](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08852.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
26 жовтня у с. Мала Волиця горів житловий будинок. Вогонь знищив дах будинку.
Як повідомляє відділ комунікації ГУ НП у Житомирській області, 22-річна жителька цього будинку повідомила поліції, що підозрює, що будинок підпалили навмисне. Зокрема вона вважає, що її дім підпалив колишній співмешканець, якого вона напередодні вигнала.30-річний підозрюваний, колишній співмешканець жінки, спочатку заперечував поліції свою причетність до пожежі, всупереч словам свідків. Потім заплутався у власних показаннях і визнав вину. Він повідомив, що після вживання алкоголю вирішив помститися жінці.
Чоловіку загрожує позбавлення волі від 3 до 10 років.
Будинок згорів вщент і не потребує ремонту. Купити новий дім у родини не вистачає коштів.Наближається зима і родина разом з малолітньою дитиною на руках може лишитись просто неба.
Тому вони звертаються до небайдужих людей з проханням допомогти зібрати кошти на новий будинок.
Реквізити 4149439310108497 Гаврилюк Л.
Номер телефону +380689661364