![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Традиція родинного музикування відома віддавна. Можна перерахувати багато династій музикантів, у яких професія виконавця чи композитора передавалася з покоління в покоління. Серед найвідоміших варто назвати Баха та Моцарта з їхніми синами, Бетховена і його батька.
Ця традиція продовжується в різних країнах і сьогодні. Живе вона і в Черняхові.
Тож у Черняхівській музичній школі відбувся концерт, присвячений родинному музикуванню. Його підготували й провели музичні родини викладачів закладу – Оксани Смагули, Наталії Бельке, Жанни Кравченко, Наталії Дворської, Вікторії Менш та Людмили Никітчук.
Ведучими концерту стала родина Дворських – Наталія Анатоліївна та її донька – учениця школи Анастасія.
Затамувавши подих, аудиторія слухала цікаві розповіді про видатні музичні династії, які своєю творчістю представляли різні музичні епохи. Усі насолоджувалися прекрасною музикою та її чудовим виконанням.
Анатолій Демчук