![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Українське військо має тисячолітні традиції, які гартували його міць.І сьогодні, у незалежній Україні, ми вшановуємо усіх полеглих героїв, які віддали своє життя за нашу державу у різні роки її становлення та дякуємо живим військовослужбовцям-чоловікам і жінкам, які нині служать у Збройних Силах України.
За останні чотири роки наша армія пройшла багато випробувань, зміцніла, набула бойового досвіду, на жаль, навіть не на навчаннях, а в умовах агресії від сусідньої держави.
Я дякую кожному з Вас, військовослужбовці, за відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані у ході бойових дій, нехай Господь благословить та захистить Вас, Ваші родини і нашу Україну!
Бажаю міцного здоров’я, благополуччя та незламної віри у перемогу.
Слава Україні! Слава Збройним Силам України!