![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
Дорогі земляки, Христове Воскресіння – найсвітліше свято перемоги Добра над злом. Із благословення Господа ми з вами робимо все, щоби в житті нашому було якнайбільше милосердя, доброти і справедливості. На зламі епох тримаємося Правди.
Попри війну на сході України, попри труднощі становлення демократії – не занепадаємо духом, не втрачаємо віри, бо маємо в серцях справжнього взірця – Спасителя. Він щиро ділиться з нами міцністю духу – і ми переможемо.
Твердо віруймо, що Господь допоможе нам подолати зло і неправду, підкріплюймо віру гарними справами – і все буде добре.
Бажаю всім вам, дорогі земляки, великодніх свят у мирі та добрі. Нехай у ваших домівках панують тепло й затишок.
Нашим воїнам на передовій – сили, здоров’я, незламності, Божої охорони, Господнього благословення.
Христос воскрес! Воістину воскрес!
Ваш Павло Дзюблик, народний депутат України
Вітаю усіх із святом Великодня! Нехай з ним до вас прийде здоров я, любов, щастя, душа знайде про-блиски світла, серце пломеніє любов ю, а помисли стануть щирими та добрими! Всіх вам земних благ!