Шахісти хочуть, щоб наступний ХV (ювілейний) турнір пам’яті Миколи Кондратюка був міжнародним

Про це вони сказали після завершення ХІV турніру, який відбувся 11 червня в Черняхові. Змагання за рівнем майстерності учасників, як зазначила їхній головний суддя Світлана Добрінецька,  були, як ніколи, представницькими. Крім шахістів Житомирської області, в турнірі брали участь представники Хмельниччини та Рівненщини.

IMG_0573

Після урочистого відкриття Меморіалу за традицією відвідали могилу славетного земляка – шахового композитора, міжнародного майстра, бронзового призера чемпіонату світу з шахової композиції. Говорили про те, що кожен народ тримається на духовних стовпах. І один із них зокрема для нас, жителів Черняхівщини, Житомирщини та й України загалом, – це постать Миколи Кондратюка.  Справа не лише в його геніальності як шахіста, і не лише у всебічній обдарованості – музичній, літературній, організаторській, не лише в його золотих руках, які вміли майструвати все, – у висоті духу і безмірній доброті.

IMG_0610 IMG_0605

Тому з такою радістю щочервня збираються в Черняхові шахісти: друзі Миколи Кондратюка, його колеги, шанувальники й ті шахісти, які не були особисто знайомі з ним, але знають його шахову творчість і майстерність.

Особливістю цьогорічного турніру стало його оновлення: додалося багато молодих, але вже іменитих шахістів. Народний артист України, керівник квартету «Гетьман», брат Миколи Кондратюка Андрій Кондратюк каже, що саме це дарує впевненість, що Меморіал  матиме майбутнє. Впевненості додає ще й те, що до організації й проведення заходу втретє поспіль долучився Павло Дзюблик – народний депутат України, а перед тим голова Черняхівської райдержадміністрації. Цьогоріч до вже традиційного заходу приєдналася ще й команда «Конкретних справ» – депутати районної й селищної рад. Їхній очільник голова Черняхівської районної ради Іван Бовсунівський вважає, що підтримувати Меморіал Кондратюка – велика честь для нього і його однодумців. Павло Дзюблик і «Конкретні справи» разом із Андрієм Кондратюком сформували призовий фонд Меморіалу.

IMG_0618 IMG_0631

Віце-президент федерації шахів Житомирської області Володимир Ревуцький вручив демонстраційну шахову дошку голові Черняхівської райдержадміністрації Павлові Ігнатенку, щоб той передав її юним шахістам Черняхова, котрі розпочнуть свої тренування вже у вересні. Павло Михайлович зазначив, що цьогоріч одну з вулиць Черняхова названо іменем славетного земляка – Миколи Кондратюка.

Тож результати цьогорічного Меморіалу Миколи Кондратюка такі:

1 місце з результатом 6 очок із 7 можливих здобув Сергій Трохимишин  (м. Житомир).

2 місце з результатом 5.5 очок – Вадим Разін  (м. Хмельницький).

3 місце з результатом 5 очок – Сергій Горносталь (м. Житомир).

4 місце з результатом 5 очок – Сергій Охріменко  (м. Житомир).

5 місце з результатом 5 очок – Денис Зосимович (м. Житомир).

Кращий результат серед юнаків показав Юрій Іванішен  (м. Житомир).

Друге місце серед юнаків  посів Артем Лудіщев  (м. Житомир), і 7 місце у загальному заліку (дуже гарний результат).

Третє місце серед юнаків – Денис Башмаков (м. Житомир).

Кращий результат серед жінок у Зоріни Подольської (м. Бердичів).

Кращий результат серед шахістів Черняхова показав Василь Малашевич.

Наймолодші учасники також отримали свої нагороди: Христина Ратнер  (м. Житомир)  та Віталій Цегельник (м. Бердичів).

І як найстарший учасник турніру нагороду отримав Євгеній Косинський (м.Баранівка).

IMG_0665 IMG_0671 IMG_0680 IMG_0684 IMG_0689

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
6 10 23 27
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930