![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята.Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у непростий для України час.
Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять Вам заслужену людську шану і повагу.
І я схиляю голову перед Вашою щоденною працею!
Бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття у непростій справі-служінні народові України!
Маю надію, що Почесні грамоти Міжфракційного депутатського об`єднання «За Житомирщину», які я передав Вам своїми помічниками у кожному з семи районів свого виборчого округу та слова вітання стали приємним доповненням до свята.
Ваш народний депутат України Павло Дзюблик