![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Шановні водії, не варто втрачати пильність, навіть коли за вікном сонячно та відсутні опади. Адже вже в неділю на території Житомирщини буде сніжити, посилиться вітер та температура повітря знизиться до нижче нуля. Саме тому Служба автомобільних доріг наголошує на неухильному дотриманні Правил дорожнього руху, варто відмовитися й від ризикованих маневрувань. Під час руху обирайте швидкість руху відповідно до ситуації на дорозі. Шановні водії, хто ще не встиг замінити шини на зимові – не зволікайте, адже це забезпечить вам безпечне і збалансоване керування в негоду.
Прес-служба Служби автомобільних доріг у Житомирській області
http://103fm.com.ua/