![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Сьогодні, 9 квітня, в суботу, на стадіоні «Колос» у Черняхові відбудеться матч між командами ФК «Технічний ліцей» (Черняхів) та ФК«Каменяр» (Олевський район). Початок – о 14.00
Це чергова гра за Кубок Житомирської області Пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Директор клубу – Святослав Середюк, тренер – Петро Крисюк, капітан команди – Анатолій Стецюк, фінансову підтримку клубу здійснюють народний депутат України Павло Дзюблик та виконавчий директор ТОВ «Сі Ен Ай Україна» Сергій Григорчук.
Уболівальників просять підтримати спортсменів – земляків.