![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Народний депутат України Павло Дзюблик вважає, що дітям воїнів, які захищали або захищають нині Україну на її сході, у такі юні роки довелося стати мудрими, мужніми і терплячими. Вони разом зі своїми мамами чекали на повернення батьків із фронту, хвилювалися й молилися.
Але так хочеться, щоб дитинство продовжувалося. Цукерки кожній дитині від народного обранця на Черняхівщині вже традиційно вручили члени команди «Конкретних справ» – депутати районної, селищних і сільських рад, сільські голови, активісти. Подарували хлопчикам і дівчаткам теплі слова новорічно-різдвяних вітань.
Будьте здорові й щасливі, діти героїв.