![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Заслужений працівник культури, улюблений співак багатьох поколінь наших земляків Василь Капустін запрошує шанувальників української пісні на свій концерт. Чекає всіх у районному будинку культури у п’ятницю, 25 вересня. Початок концерту – о 17.00. Вхід вільний.
У концерті візьмуть участь друзі Василя Капустіна – співаки й музики. Концерт обіцяє бути цікавим і таким, що принесе шанувальникам прекрасного безліч задоволення.