![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
ФК «Черняхів» розпочав підготовку до футбольного сезону 2011 року з участі у чемпіонаті області з зимового футболу. Під час турніру зіграно з командами з Андрушівки, Житомира та Коростеня. Серед кращих гравців команди слід відзначити захисників – Івана Федорчука та Євгена Дідівського, півзахисників – Максима Турченюка, Олександра Фещенка та Сергія Кожана, нападників – Руслана Фещука та Романа Гарманчука, воротаря Руслана Гордаша.
Розпочалася реєстрація футбольних команд району для участі у чемпіонаті району. Першими виявили бажання взяти участь у змаганнях збірна команда Клітищенської, Ксаверівської та Новопільської сільських рад та команда Вільської сільської ради.
12-13 березня цього року відбувся чемпіонат області з бадмінтону серед юнаків та дівчат у двох вікових категоріях. У ньому взяли участь 12 вихованців Черняхівської ДЮСШ, які здобули ІІ загальнокомандне місце.
Серед дівчат у старшій віковій категорії (1995-1997 р.н.) І місце виборола Наталія Камінчук, у молодшій ( 1998-2000 р.н.) – ІІ місце у Анни Гераймович. Вони ж посіли ІІІ місце в парному змаганні.
Серед юнаків у трійці переможців чемпіонату Олександр Штикало – ІІ місце, Денис Дзюблик – ІІІ місце. Вони ж здобули ІІ місце в парі. Також у парних змаганнях у трійку лідерів потрапили й Вадим Веселовський та Ігор Ворончук, які в парі посіли ІІІ місце.
нада администратору про футбол освещать район и фк черняхов.