![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Жінки, на відміну від значної частини чоловіків, не ховаються від призову по мобілізації. Вже стало гарною традицією медичних працівників Черняхівського ТМО вливатися в ряди захисників України. Четвертого серпня родина Вакулюків, черняхівські лікарі, медичні сестри проводжали до Збройних Сил України Світлану Вакулюк – старшу медичну сестру хірургічного відділення Черняхівського ТМО з села Новосілки.
Колеги, рідні, друзі й працівники військкомату пишаються Світланою і бажають їй удачі й здоров’я.