![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Зустріч, яку організували в Черняхівській школі, була проведена в рамках щорічної акції «16 днів проти насилля» та сприйнята дітьми з цікавістю. Правоохоронці неодноразово проводять подібні зустрічі з вихованцями навчального закладу. Сьогодні, як ніколи, зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість вироблити у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, знати свої права та обов’язки. Адже, як відомо, злочин краще попередити, ніж розкривати. Школярі з неприхованим інтересом розглядали людину у формі та захоплено слухали розповідь про роботу працівника поліції. Під час зустрічі Ольга Миколаївна Бондарчук ознайомила учнів з правами та обов’язками. Розповіла про правила поведінки у громадських місцях, про правопорушення, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, з правилами безпечного поводження в Інтернеті та звернула увагу на види відповідальності учнів та їхніх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили боротьбі з насильством у різних сферах життя, а також питанням нетерпимого ставлення до нього.
Змістовна зустріч відбувалася у вигляді діалогу. Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам цих служб за співпрацю та високий професіоналізм. Учні зрозуміли, що поліція є каральним органом лише для тих, хто порушує закон, скоює злочин. А для чесних, законослухняних громадян правоохоронці – рятівники, завжди готові прийти на допомогу й захистити від злочинних намірів.