Свято у Горбулівській школі вдалося!

Діти, школа, вчителі… Слова усім відомі та знайомі, але в кожного свої спогади, емоції, почуття викликають вони. Найчастіше – це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята, походи… І вчителі, які спливають час від часу у твоїй пам’яті до кінця твоїх днів; від яких ти узяв щось для себе; слова, сказані ними, живуть в тобі і ти звертаєш на них увагу навіть у зрілому віці. Дивно, але так воно і є. Нікуди від цього не дінешся.Школа… Колись ми бурхливо жили у ній, вчилися, швидко росли і мужніли, а тепер вона живе в нас тихо і непомітно, але завжди присутня, готова зринути у пам’яті в будь-яку хвилину. Це справді найкращі роки у житті людини. Тому й приходять ці думки з таким теплом і легкістю, тому й не забуваються шкільні роки. І хочеться сказати про школу і вчителів найкращі слова.
Історія Горбулівської ЗОШ I-III ст. ім. В. Н. Мартиненка нараховує понад сто років. За цей час у ній сформувалися гарні традиції. Це і щорічні зустрічі з випускниками минулих років, і загальношкільні свята, на які із задоволенням приходять батьки, громадськість села, ветерани педагогічної праці. Не одне покоління випускників з вдячністю згадує рідну школу, яка дала їм надійну путівку в самостійне життя. Горбулів подарував Україні та світові багато яскравих непересічних постатей, серед яких – міністри, артисти, вчені, генерали, директори заводів і фабрик, але головний наш скарб – це просто Люди, які своєю невтомною працею примножували і примножують добробут нашої землі української.
Примітною ознакою колективу є гармонійне поєднання досвіду і молодості. Нещодавно наша педагогічна сім’я поповнилася нашими випускниками Войтенко Д.О. та Янчук О.М., які вже встигли гарно зарекомендувати себе. Робота педколективу спрямована на створення умов для самореалізації особистості, на підвищення ефективності освітнього процесу, на формування у підростаючого покоління загальнолюдських цінностей.
Сьогодні учні та педагоги школи докладають максимум зусиль, щоб зберегти і примножити славні традиції. Наші випускники стають студентами престижних освітніх закладів усіх рівнів, навчаються, щоб своєю працею будувати надійний фундамент нової України.
Вже стало гарною традицією проводити у закладах загальної середньої освіти району День школи. Цей захід – це завжди свято дружби, спілкування, спорту, нових зустрічей і гарних вражень. І ось таке свято відбулося в Горбулівській ЗОШ I-III ступенів ім. В. Н. Мартиненка. Як і годиться, на нього завітали поважні гості: начальник відділу освіти Черняхівської районної державної адміністрації, депутат Житомирської обласної ради Григорій Федорович Сташенко, керівник ТОВ «Аленруд» Андрій Васильович Маційчук, Горбулівський сільський голова Петро Петрович Радченко, голова районної організації профспілки працівників освіти Валентина Василівна Чернявська, методист РМК, куратор Головинського освітнього округу Тетяна Степанівна Войналович, методист РМК Світлана Петрівна Колядич. А ще розділити свято з господарями прибули учні та педагоги Селянщинського спортивного ліцею.
Учні школи під керівництвом вчителя музики Я. В. Некращука підготували для гостей святкове привітання.
Начальник відділу освіти Г. Ф. Сташенко у своєму виступі подякував працівникам за плідну роботу та нагородив їх подяками та матеріальними заохоченнями, а також подарував комплект посуду для шкільної їдальні. А. В. Маційчук привітав присутніх зі святом, від імені депутата обласної ради А. О. Руденького подарував школі тенісний стіл і запевнив, що підприємство і надалі буде надавати необхідну допомогу школам району. Методисти Т. С. Войналович і В. В. Чернявська побажали учням перемог у змаганнях, а всім працівникам – успіхів у роботі. Сільський голова П. П. Радченко повідомив, що він за підтримки депутатського корпусу і надалі буде допомагати школі в організації гарячого харчування та оздоровлення всіх учнів. Директор школи С. А. Кравченко подякував всім за допомогу і висловив надію на тісну співпрацю в майбутньому.
Фіналом Дня школи стало спортивне дійство, в якому взяли участь команди господарів та наших гостей із Селянщини.

Здоров’я – розкіш для людини,
Найбільша цінність у житті.
Як є здоров’я день при днині,
Можливість є йти до мети.

Усім відомо, що заняття фізичною культурою і спортом є важливою складовою у розвитку особистості. Впевнений – це в повній мірі розуміють і молодші школярі. Саме вони взяли активну участь у змаганнях «Веселі старти». Команді господарів протистояли три команди Селянщинського спортивного ліцею. І учасники, і глядачі одразу поринули у вир небувалого азарту, емоцій і пристрастей. Особливо цікавими були естафети і конкурси: «Шашкісти», «Гопак», «Кенгуру», «Коромисло», «Біг з обручами». Напружені баталії завершилися перемогою команди №1 із Селянщини, горбулівці стали другими, третє, четверте місця також дісталися нашим гостям. Сумних облич в цей день на майданчику не було: всі отримали велике задоволення і піднесений настрій.
Дух спортивного завзяття перенісся на волейбольний майданчик, де змагалися юнаки Горбулева і Селянщини. Цікавий поєдинок завершився впевненою перемогою господарів.
У змаганнях з настільного тенісу сильнішими виявилися дівчата Горбулівської ЗОШ і юнаки Селянщинського спортивного ліцею.
Боротьба за перемогу була завзята та наполеглива. Фортуна – пані примхлива, мінлива, щоразу переходила на інший бік. Та, врешті-решт, нагороди знайшли своїх героїв. Нагородження команд проводили начальник відділу освіти Г. Ф. Сташенко, керівник ТОВ «Аленруд» А. В. Маційчук, Горбулівський сільський голова П. П. Радченко. Команди-переможниці отримали грамоти та медалі, всі учасники змагань – солодкі призи від ТОВ «Аленруд». Кубок Горбулівської ЗОШ І-ІІІ ст. за підсумками змагань дістався учням Селянщинського спортивного ліцею.
Непомітно промайнув день: стомленими, але задоволеними поверталися всі до своїх домівок.
Свято вдалося. За це хочу подякувати усім, хто до цього долучився: учнівському та педагогічному колективу школи, колегам із Селянщинського спортивного ліцею та їх вихованцям, гостям. Але особливу вдячність хочу висловити начальнику відділу освіти Г. Ф. Сташенку та депутату Житомирської обласної ради А. О. Руденькому за постійну підтримку і турботу, сприяння у створенні комфортних умов для учнівського та педагогічного колективів Горбулівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шановні Григорію Федоровичу та Андрію Олександровичу! Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашої країни. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

До нових зустрічей у Горбулеві!

Яковенко О.М., заступник директора
Горбулівської ЗОШ I-III ст. 
ім. В. Н. Мартиненка

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
2 7 17 24
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031