![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
У минулому році Дівочківською сільською радою освоєно 97 тис. грн. на ремонт дошкільного навчального закладу, з них 23 тис. грн. – цільова субвенція з обласного бюджету.
За сприянням депутата обласної ради Дзюблика П.В. з обласного бюджету на завершення будівництва та придбання обладнання для дитячого садочку в березні було виділено 50 тис. грн. Сьогодні в селі проживає 56 дітей дошкільного віку.
У минулому році 14 безробітних Дівочківської громади, які перебувають на обліку зайнятості в РЦЗ були залучені до громадський робіт по благоустрою свого населеного пункту.