![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
У користуванні мешканців Черняхівської селищної ради налічується 7 078 земельних ділянок, з яких приватизовано всього 800.
Комунальним підприємством «Черняхів-добробут» підписано договори на вивіз побутового сміття майже з усіма торгівельними закладами райцентру, крім ПП Хоменко та ТОВ «Амадар-8».
В Черняхівській селищній раді залишаються невирішеними заяви мешканців райцентру та Новосілки щодо виділення їм земельної ділянки для індивідуального будівництва, у зв’язку із відсутністю відповідних земель. На неофіційній черзі стоїть близько 300 таких заявників. Розглядається питання розширення меж населеного пункту, що дасть змогу задовольнити потребу в земельних ділянках.
415 дітей черняхівської територіальної громади охоплено дошкільним навчанням – це 60% від загальної кількості дітей дошкільного віку. Позашкільним вихованням у відповідних закладах райцентру охоплено 695 юних черняхівців. На це в минулому році використано 395 тисяч гривень.
На території Черняхівської селищної ради розміщено 6 селянсько-фермерських господарств, загальною площею більше 145 га.