![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
В рамках проведення Дня Високівської гімназії на свято в навчальний заклад завітали Сергій Поліщук – голова райдержадміністрації, Наталія Рибак – голова районної ради, Григорій Сташенко – начальник відділу освіти райдержадміністрації, вчителі фізичної культури району.
Відбулося велике спортивне свято. Проведено турнір із настільного тенісу, кубок якого завоювали завоювали господарі. Друге місце посіла команда Селянщинського спортивного ліцею, третє – Троковицького природничо-екологічного ліцею. Гімназистам подарували спортивний інвентар та солодощі.