![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
За підсумками 2010 року, серед усіх районів та міст обласного значення Житомирщини Черняхівський район зайняв почесне 2 місце. Щоправда, якщо почати читати рейтинг з останньої позиції.
Так за темпом вирощування худоби та птиці Черняхівський район посів 15 місце, скоротивши поголів’я, в порівнянні з минулим 2009 роком, майже на 5%. Відповідно зменшення відбулося й щодо надоїв молока – зменшення 2,2% – 12 місце відповідно. По залученню інвестицій наш район зайняв 24 місце. В бюджетній сфері та за підсумками діяльності підприємств – 14 місце. У соціальній сфері – 20. У сфері споживчого ринку – 5. Загальне ж місце в рейтингу – 26. Позаду залишився тільки Народицький район.
Даних щодо місця в аналогічному рейтингу попередніх років з’ясувати не вдалося. Але, за неофіційною інформацією, рейтинг району не опускався нижче 18 місця.
Отож є над чим попрацювати.