![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Рибалок, які незаконно ловлять рибу сіткою, піймали у Володарсько-Волинському районі. Рейд з ініціативи народного депутата України, члена фракції «Народного фронту» Павла Дзюблика було проведено на Новоборівському водосховищі.
Рибалок, які незаконно ловлять рибу сіткою, піймали у Володарсько-Волинському районі. Рейд з ініціативи народного депутата України, члена фракції «Народного фронту» Павла Дзюблика було проведено на Новоборівському водосховищі.
Прес-служба «Народного фронту»
Краще би Дзюблик організував ряд рейдів щодо масових пограбувань населення малолітніми злочинцями зі смертельними наслідками! Поліція взагалі нічого не робить…