![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
У Житомирській області хочуть започаткувати нове свято – День українського вбрання, яке планують відзначати щороку у травні. Про це йдеться у проекті рішення сесії Житомирської обласної ради, опубліковане на офіційному сайті.
«Започаткувати відзначення Дня українського національного вбрання у Житомирській області щороку, третього четверга травня», – йдеться у проекті рішення сесії облради.
В ньому також зазначається, що запровадити таке свято збираються з метою збереження української культури, традицій, самобутності українського народу та утвердження сильного громадянського суспільства.
Є день вишиванки. Ще буде день шароварів!