Цікава й неординарна

«Захочеш – і будеш. У людині, затям, лежить невідгадана сила». Ці слова Олега Ольжича надзвичайно точно характеризують ученицю 5-А класу Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ірину Петровську. Вона цікава й неординарна, наполеглива і надзвичайно працелюбна. Мені пощастило навчати цю дівчинку ще з 1 класу, яка вже тоді дивувала феноменальною пам’яттю та творчими здібностями.
Починаючи з 3 класу вона була переможницею районних олімпіад з української мови. І ось уже в 5 класі учениця знову гідно зарекомендувала себе на учнівських олімпіадах та конкурсах: стала переможницею районної олімпіади юних філологів, посіла 1 місце в Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т. Шевченка та 1 місце у конкурсі з української мови імені П. Яцика. Іринка представляла район на ІІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, де посіла 3 місце.
Ця мила, тендітна дівчинка досягла таких високих результатів завдяки своїй працелюбності, наполегливості, витримці, ерудованості. У підготовці до уроків вона не обмежується лише шкільною програмою, а намагається розширити свої знання шляхом опрацювання додаткової літератури.
Серед учнів класу дівчинка виділяється своєю дорослістю, розумом та інтелектом. «Для мене навчання в школі, – говорить Іринка, – це щоденне відкриття нового, незвіданого, яке вабить своїми таємницями».
З такою ученицею приємно працювати. Вона розуміє тебе з півслова, вміє креативно користуватися додатковими джерелами інформації.
Тендітна, скромна, завжди привітна. Ці якості відразу впадають в око, коли спілкуєшся з цією дівчинкою. Але за цим стоїть невичерпна енергія, сила волі, прагнення встигнути і бути першою.
Іринка – неординарна особистість, завжди і в усьому прагне відстоювати власну індивідуальність. Скромна від природи, у важливий момент виявляє лідерські якості, впевненість і наполегливість у досягненні поставленої мети.
Я горджуся та захоплююся своєю ученицею. Бажаю і надалі Іринці впевнено йти до своєї мети і здолати ще не одну вершину на шляху до справжніх життєвих перемог.

Т. В. Сахненко, учитель української мови та літератури Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
7 dsc083613 122 100_1060
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031