![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Ось уже багато років поспіль наші гімназисти колядують із благодійною метою – для когось. Щоб допомогти тим, хто найбільше цього потребує. У минулі роки ми допомагали дітям-сиротам та дітям – інвалідам. Цього року колядуємо для нашого улюбленого педагога-хореографа із Черняхівського будинку дитячої та юнацької творчості.
Для багатьох із нас Галина Миколаївна Пантус відчинила двері в прекрасний світ танцю. Ми її дуже любимо. І дуже хочемо, щоб вона видужала.
Ми просимо в Бога, щоб допоміг їй. А у Вас, шановні черняхівці, просимо матеріальної підтримки – хто скільки зможе. Тому колядуватимемо i Вам.
Я одинадцятикласниця, але вже знаю, що таке допомога простих людей. Коли мого батька Андрія Клименчука поранили на війні, то черняхівці допомагали йому коштами на операції і лікування. Допомагають і досі. Давайте ж усі разом допоможемо і нашій учительці.