![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Традиційно після закінчення навчального року в Черняхівському районі відбувся туристичний зліт, в якому взяли участь всі вчителі та учні району. Кожна команда ретельно готувалася до змагань, для того щоб здобути перемогу.
Серед школярів вже традиційно перемогли вихованці Високівської гімназії, а серед неповних середніх шкіл – учні Селецької школи. Вчителі теж приїзджають на туристичний зліт, як на свято. Це азарт змагань, єднання з природою та дружне спілкування. Серед неповно середній шкіл , як і в попередні роки , перше місце зайняли вчителі Некрашівської школи.
Всі команди з успіхом подолали туристичну трасу , біля вогнища всі учасники продемонстрували свої творчі номери, в підсумку журі визначила переможців. Третє місце здобула команда Черняхівської школи. Кубок чемпіонів отримала дружня команда Зороківського ліцею.
Автор: Сергій Богінський.
Хороші змагання були, зважаючи на прочитане та побачено мною в цьому матеріалі.
Змагання чудові були, всій моїй команді дуже сподобалося. Ми хочемо , щоб такі змагання робили частіше. а не тільки раз на рік.