Титул «Міс Зимова красуня – 2017» – у дев’ятикласниці Черняхівської школи Світлани Гуменюк

Заключним акордом новорічних свят у Черняхівській школі І-ІІІ ступенів став конкурс талановитих, інтелектуальних, винахідливих і, звісно, красивих учениць 8-11 класів. Відбувся він в емоційній атмосфері підтримки вболівальників і, безумовно, залишить гарні спогади в серцях усіх присутніх надовго.

Так, конкурсантки  виявилися талановитими  надзвичайно, тому членам журі:  помічнику народного депутата України Павла Дзюблика Наталії  Ковшевній, районному лідеру  благодійної організації «Я – мама» Тетяні Малашевич і гордості школи, а тепер уже студентові Володимиру Ільїну – було ой як непросто.

Дівчата розповідали про себе, демонстрували власні таланти, брали інтерв’ю в Діда Мороза, разом із однокласниками інсценізували казки на сучасний лад і танцювали (між іншим, до загальних запальних танців долучалися і їхні класні керівники,та й журі ледь всиділо на місці), пакували новорічні подарунки, залучалися інтелектуальною підтримкою залу.

У результаті отримали такі титули: «Міс Ніжність» – учениця 8-А класу Дарина Мірошина, «Міс Артистичність» – учениця 8-Б класу Дарина Вакулюк,  «Міс Чарівність» – десятикласниця Діана Капінус, “Міс Інтелектуальність” – одинадцятикласниця Наталія Качура.

Врешті все вирішила, як і належить, колективна гра. Адже подібні заходи в школі, директором якої є Галина Шлапак, проводяться саме для того, щоб юні вчилася жити в колективі і ставали повноцінними членом суспільства.

Хоч і підтримка класу в кожної конкурсантки була потужною, проте підтримка Світлани Гуменюк її друзями – дев’ятикласниками виявилася просто колосальною. А висококласний спів цієї дівчини не тільки торкнувся глибини сердець усіх, але й засвідчив, що серед черняхівських школярів, крім уже відомих в області вокалістів, є надзвичайно талановиті, але ще не запалені зірки.

Конкурс вели неперевершені Вадим Русланович Муліш та Валерія Любецька.

І переможниця, і власниці титулів отримали подарунки від народного депутата України Павла Дзюблика, депутата районної ради Руслана Трояченка із команди «Конкретних справ» та благодійної організації «Я – мама». А всі присутні  отримали величезний заряд позитивних емоцій.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
dsc083613 24 25 p1010265
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031