![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
Директор Черняхівської центральної районної бібліотеки Раїса Чорноморець та її колеги із вдячністю прийняли екземпляри нової книги доцента Житомирського агроекологічного університету, кандидата історичних наук, просвітянина Геннадія Махоріна «Українська національна революція 1917 -1922 років та її перебіг на Житомирщині», придбані коштом народного депутата України Павла Дзюблика.
Кажуть,що вже мають книги цього відомого історика і громадського діяча. Запрошують приходити до бібліотеки і долучатися до вивчення історії рідного краю. Тим більше, що у бібліотеці затишно й тепло. Можна попрацювати і в читальному залі.