У Черняхівській школі відбувся Фестиваль родинної творчості «Тепло родинних сердець – 2017»

Родинне виховання – це давня  традиція Черняхівської загальноосвітньої школи, яка  втілюється рік у рік у прекрасних проектах, що єднають у велику родину дітей, їхніх батьків і педагогів. Відкриття ж найкращої в районі шкільної актової зали дало змогу розширити обрії цієї гарної і потрібної справи і розпочати втілення фестивального задуму, який виношувала в своєму серці директор школи Галина Миколаївна Шлапак. Вона нагородила Подяками  батьків-учасників родинного свята. А Президент Шкільного Парламенту Валерія Дзюблик вручила такі самі подяки учасникам-школярам.

Свій прекрасний спів дарували всім брат і сестра Грицанчуки – одинадцятикласниця Катерина і шестикласник Ілля, Ліка Матеяшко і її мама Валентина, третьокласниця Софія Бакальчук і її мама Вікторія, батько  Евеліни Ясінської Юрій, мама і доні родини Браславців, дует родини Душко, сестрички Слюсар, мама Іллі Макарчука Вікторія, Марта Капустіна з мамою Інесою.

Ведучими на святі теж були родинні дуети: мама Яна і син Тимофій Мелешки, мама Марія і син Сашко Войтовичі.

Учень 6-Б класу Денис Григорчук  запросив до танцю свою молодшу сестричку – першокласницю Дар’ю. Бальний танець у їхньому виконанні зачарував усіх без винятку.

Родина Демчуків: мама  Олена Валеріївна  із доньками Ангеліною та Віолеттою підготували чудовий  показ власних моделей одягу, які вони пошили самі. Модельєри та юні моделі зірвали шквал оплесків.

Учениця  5-Б класу Ганна Сич, донька учасника війни на сході України, разом із мамою розповіли про родинні традиції вишивки і показали всім свої чудові роботи.

Під час фестивалю вручили подарунки від народного депутата України Павла Дзюблика учасникам поетичного конкурсу «Про мову щиро», адже рідна мова єднає всіх нас у велику родину, ім’я якій – Україна.

У Черняхівській школі стільки талановитих дітей і батьків, що фестиваль родинної творчості може тривати вічно. «Батькам потрібно лише трохи більше рішучості, – вважає директор школи Галина Миколаївна Шлапак, – і нехай матусь і татусів підтримують захоплення і гордість, якими світяться очі синів і доньок, коли їхні батьки чудово виступають на сцені».

Уся школа того дня була прикрашена малюнками дітей і батьків на родинну тематику, усі захоплено розглядали й виставку родинного декоративно-прикладного мистецтва.

Воістину, талантам народним – немає меж!

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
9  dsc09698
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031