![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Особливо ж у групі, яка називається «Теремок». У ній двадцять п’ять вихованців. Їм по п’ять-шість років. Вони дуже люблять своїх вихователів Дарину Сергіївну Пироговську, Ніну Дмитрівну Петренко і помічника вихователя Юлію Юріївну Лозенко.
Діти, граючись, навчаються. Співають, танцюють.
Люблять грати в хованки, у магазин, у доньки-матері, доганялки. А також полюбляють складати пазли, втулки, грати в інші настільні ігри.
Після ігор – смачненько обідають: полюбляють картопельку, кашу, фрукти.
Вони такі мрійники: Вікуся хоче стати лікарем, Ангеліна – перукарем, Дарина – продавцем.
Майже всі люблять співати. Особливо про маму, Україну, друзів і, звичайно, – про найулюбленіше з усіх свят – Новий рік. А перед ним – Святого Миколая. Хочуть, щоб зимові свята настали якнайшвидше.