![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Жителів районного центру поліцейські викрили у крадіжці котла та системи опалення з приватного будинку. До того ж, нині встановлена причетність чоловіків до ще однієї крадіжки. Розпочато досудове розслідування.До поліції звернулась 49-річна жителька смт Черняхова із повідомленням про крадіжку з батьківського будинку. Жінка навідалася до оселі, в якій нині ніхто не проживає, та виявила, що з будинку зникло все паливне обладнання: газовий та твердопаливний котли, радіатори, водяний насос, а також чавунна плита.
На місці події поліцейські з’ясували, що крадій потрапив всередину, розбивши віконну шибку. І, судячи з усього, повертався до будинку не раз, цуплячи металеве обладнання.
Відомості про подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Поліцейські розпочали першочергові заходи, направлені на встановлення осіб, причетних до злодіяння.
У результаті встановили, що крадіжку вчинили троє місцевих жителів віком 32, 30 та 26 років. Чоловіки зізналися у скоєному та розповіли, що приходили до пустуючого будинку кілька разів, щоразу вивозячи на санчатах металеве обладнання.
Поліцейські вилучили частину викраденого майна.
https://zt.npu.gov.ua/