![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Співробітники міліції затримали 22-річного місцевого жителя за підозрою у скоєнні крадіжки з місцевого кафе. 14 жовтня до Черняховського РВ УМВС звернулася 39-річна мешканка Черняхова із повідомленням про те, що в одному з кафе селища невідомий викрав її сумку, в якій знаходився мобільний телефон та інші особисті речі. Сума завданих збитків становить 5000 гривень.
За підозрою у скоєнні крадіжки міліціонери затримали 22-річного місцевого жителя, який у скоєному зізнався. Викрадене вилучено.
Зараз у рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України слідчі з’ясовують всі обставини події.
Законодавством за викрадення чужого майна передбачено покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 80 до 240 годин, або виправних робіт на строк до 2 років, або арешту на строк до 6 місяців, або позбавлення волі на строк до 3 років.
Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО