![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
26 грудня, в переддень Нового року, в малому залі Будинку районної ради службою у справах дітей райдержадміністрації було проведено Свято новорічної ялинки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Меценатами свята виступили: заступник голови Черняхівської РДА Людмила Заворотнюк та , голова районної ради Іван Бовсунівський.
Під час заходу діти переглянули Новорічну виставу, яку підготували працівники Будинку культури, взяли участь у різноманітних конкурсах, отримали солодкі подарунки та іграшки від організаторів дійства.